GEOENG
   
 


თქვენთვის სასურველი ინფორმაციის მისაღებად მიუთითეთ თარიღი, (რა რიცხვიდან, რა რიცხვამდე გნებავთ ინფორმაციის მიღება) აირჩიეთ მოსამართლე, განსასჯელი,  მხარეები, ან დარბაზი, შემდეგ გრაფაში მიუთითეთ შესაბამისი პარამეტრი და დააწექით ძიების ღიალკს

მიმდინარე თარიღი: 2014.10.01
თარიღი მოსამართლე მხარეები დარბაზი
2014.10.01 12:00 ქოჩიაშვილი ლაშა ანდრეი ბელოუსოვი- სოსო გაბაძე 24
2014.10.01 12:00 ჭუნიაშვილი თამარი ნანული მღებრიშვილი, თამარ კავთუაშვილი -სს თიბისი ბანკი, არჩილ კავთუაშვილი 29
2014.10.01 12:30 გვარამია ლევან სს თიბისი ბანკი -ხათუნა ჭელიძე 42
2014.10.01 12:30 სულაკაძე გიორგი სს საქართველოს ბანკი- მამუკა ქავთარაძე 21
2014.10.01 13:00 სვიანაძე მაია ვასილ კავაძე, დავით კურცხალია- დალი რომელაშვილი, ლელა ნებიერიძე, ნაირა კოპაძე 26
2014.10.01 13:00 სისვაძე ბესიკ მანანა ხუტკუბია -ბმა ”ნუცუბიძის 12”, გიორგი ჩიტაძე და სხვ. 23
2014.10.01 13:00 აბჟანდაძე დალი ერიკ ლუკიანოვი- ქეთევან ბაღიშვილი 28
2014.10.01 13:00 ჭედია მაკა სს პრივატბანკი- ეკატერინე შარიფაშვილი 25
2014.10.01 13:30 კოხრეიძე ასმათ ნატო ლაქოშვილი- სს ”კორ სტანდარტ ბანკი” 22
2014.10.01 14:00 აბჟანდაძე დალი ტარიელ ქართლელიშვილი- შორენა გოგინაშვილი 28
2014.10.01 14:00 ქოჩიაშვილი ლაშა შპს "ეკონომი" 24
2014.10.01 14:00 სვიანაძე მაია იური ბოჭორიშვილი- ანდრო ჭაბუკიანი 26
2014.10.01 14:00 ჭუნიაშვილი თამარი გივი ჟვანია- მარიამ ქავთარაძე 29
2014.10.01 14:00 გვარამია ლევან შპს "მეგაკო"- შპს "ტრანსკავკასიის კრისტალი" 42
2014.10.01 14:30 კოხრეიძე ასმათ საქართველოს საავტორო უფლებათა ასოციაცია- შპს ”Pარტიცა ჩჰაინ ღესტაურანტს” 22
2014.10.01 15:00 აბჟანდაძე დალი თამარ ქველაძე- გიორგი ჯახველაძე 28
2014.10.01 15:00 სვიანაძე მაია რენო შარია- მაია ჯამბერიძე 26
2014.10.01 15:00 ქოჩიაშვილი ლაშა თამარ ყიფიანი- ნანა საზანდარიშვილი 24
2014.10.01 15:00 ღვინიაშვილი მერაბი სოფიკო ჩხაბერიძე- ჟუჟუნა ხრიკული 25
2014.10.01 15:00 ხამხაძე თეა შპს "მ-სერვისი" -შპს "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი" 30
2014.10.01 15:00 ხამხაძე თეა შპს "ორთაჭალ ენერჯი"- საქართველოს ეკონომიკის და მდგრადი განვითარების სამიკნისტრო 30
2014.10.01 15:00 სულაკაძე გიორგი შპს მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია გირო კრედიტი- კახაბერ გოგოლაძე, მირიან ლილუაშვილი, ლია ტაბატაძე 21
2014.10.01 15:30 კოხრეიძე ასმათ ნუგზარ გვენეტაძე- შპს ”Gთ GღOUP” 22
2014.10.01 16:00 აბჟანდაძე დალი მადლენა ნადირაძე- ცირა ლალაზაშვილი და სხვ. 28
2014.10.01 16:00 ქოჩიაშვილი ლაშა ქსენია პოპოვა - ლევან სურგულაძე 24
2014.10.01 16:00 სისვაძე ბესიკ ამხანაგობა ჩიქოვანი 9/11- სსიპ ქ.თბილისის არქიტექტურის სამსახური 23
2014.10.01 16:00 ჭუნიაშვილი თამარი ნანა აბესაძე- ნოდარ ლეკვეიშვილი, ლევან ლეკვეიშვილი, თინა გადელია 29
2014.10.01 16:00 ჭედია მაკა მანანა მრებრიშვილი- მზია ნათენაძე 25
2014.10.01 16:00 ჭედია მაკა მანანა მღებრიშვილი- მზია ნათენაძე 25
2014.10.01 16:00 ღიბრაძე დავით დურმიშხან ფარცხალაძე- შპს ,,ერთობა” 9
Created By: Pro-Service Copyright © 2008 . All Rights Reserved.