GEOENG
   
 


თქვენთვის სასურველი ინფორმაციის მისაღებად მიუთითეთ თარიღი, (რა რიცხვიდან, რა რიცხვამდე გნებავთ ინფორმაციის მიღება) აირჩიეთ მოსამართლე, განსასჯელი,  მხარეები, ან დარბაზი, შემდეგ გრაფაში მიუთითეთ შესაბამისი პარამეტრი და დააწექით ძიების ღიალკს

მიმდინარე თარიღი: 2014.10.22
თარიღი მოსამართლე მხარეები დარბაზი
2014.10.22 13:00 ჭედია მაკა შპს პამაჩი- სს პოპული 25
2014.10.22 13:00 ჭუნიაშვილი თამარი დავით გოგლიძე-საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, მიხეილ ჯანიკაშვილი 29
2014.10.22 13:00 ხამხაძე თეა სს ”პროკრედიტ ბანკი”- ლეილა ბასილაშვილი, როლანდ სულთანიშვილი 30
2014.10.22 13:30 სისვაძე ბესიკ ნანა ქურციკიძე და რევაზ არქანია- ნანა ინჯგია, ლუიზა ბუჯიაშვილი 23
2014.10.22 13:30 გვარამია ლევან შპს პირიმზე 2009- შპს აშტრონ ინტერნეიშენალი 42
2014.10.22 13:30 კოხრეიძე ასმათ ნუგზარ გვენეტაძე- შპს ”Gთ GღOUP” 22
2014.10.22 13:30 ურთმელიძე თამაზ ნიკა ჭიღლაძე- შპს ''თეგეტა მოტორსი'' 20
2014.10.22 14:00 აბჟანდაძე დალი ეთერ კობერიძე- ჯულიეტა კობერიძე 28
2014.10.22 14:00 მაისურაძე გიორგი თეა კაციტაძე- კახაბერ კაციტაძე 9
2014.10.22 14:00 ღურწკაია სოსო ელენე ფირანიშვილი- ავთანდილ წულაია 23
2014.10.22 14:00 ჭედია მაკა ეთერ ჭიჭილეიშვილი- რუსკა ნიკოლასი 25
2014.10.22 14:00 ქოჩიაშვილი ლაშა ფოთოლა გიორგიძე, ელენე ჭიკაძე -ანნა ელჩანინა, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო 24
2014.10.22 14:00 ხამხაძე თეა სს ”პროკრედიტ ბანკი”- შპს ”აი-ემ გლობალი”, ვენერა კვარაცხელია, გიორგი კვარაცხელია, მარიკა გვარამია, მარინა ზირაქაშვილი 30
2014.10.22 14:00 სვიანაძე მაია ედუარდ ასატუროვი- ჯულიეტა მურადიანი, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო 26
2014.10.22 14:30 ჭუნიაშვილი თამარი ნინო ვაჩეიშვილი -შპს ემას კრედიტი, საბა საბაშვილი 29
2014.10.22 14:30 კოხრეიძე ასმათ ნუგზარ ფაღავა- სსიპ ვასო აბაშიძის სახ. მუსიკალური კომედიისა და დრამის სახ. თეატრი 22
2014.10.22 14:30 ურთმელიძე თამაზ დოდო ფართლაძე- საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო 20
2014.10.22 15:00 კოხრეიძე ასმათ მარინა გიგიბერიძე- სსიპ შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი 22
2014.10.22 15:00 აბჟანდაძე დალი სევასტი გარაგაშევი, ელიკო ტუმანოვა- ევა გარაგაშევი, ეთერ გარაგაშევი 28
2014.10.22 15:00 კოხრეიძე ასმათ ხათუნა ყანდარელი- შპს ”საქართველოს ფოსტა” 22
2014.10.22 15:00 მაისურაძე გიორგი ეკატერინე ხოსიაური- შმაგი გედეშური 9
2014.10.22 15:00 ქოჩიაშვილი ლაშა ივანე ქადაგიძე- თამარ ჰეუველმანი 24
2014.10.22 15:00 ჭედია მაკა მაია სახოკია, გოჩა ბზეკალავა- ზურაბ ნადიბაიძე, პავლე ორჯონიკიძე 25
2014.10.22 15:00 სვიანაძე მაია ლევან ცქიტიშვილი- ლევან გრიგოლია, გიორგი დარჯანია, ზვიად ხაჩიაშვილი, ნინოო ნებიერიძე, ალექსანდრე ლეჟავა, გოგი თემრიყაშვილი,”ფუტსალის ასოციაცია” 26
2014.10.22 15:00 ხამხაძე თეა სს”კორ სტანდარტ ბანკი”- გია მაისურაძე 30
2014.10.22 15:00 სულაკაძე გიორგი მალხაზ სოსელია -შაირა საფაროვა, ხარრათ ალიევა და სხვა 21
2014.10.22 16:00 სულაკაძე გიორგი ნანა მონიავა- თენგიზ ქუთელია 21
2014.10.22 16:00 გვარამია ლევან შპს წიგნის სამყარო- შპს ნას-2 42
2014.10.22 16:00 ქოჩიაშვილი ლაშა შპს ეკონომი 24
2014.10.22 16:00 ჭუნიაშვილი თამარი ლალი ვარდუაშვილი- ბინ. Aმხ. სამთოქიმია, საგანელიძე 29
Created By: Pro-Service Copyright © 2008 . All Rights Reserved.